אודות - עושים עליך גוגל

עושים עליך גוגל נוסדה בשנת 2010 ומאז ועד היום אנו מספקים שירות של ניהול מוניטין באינטרנט במקצועיות וביסודיות.

את חברת "עושים עליך גוגל" הקמנו כי זיהנו שעם התפתחות והרחבת השימוש במנועי החיפוש והמדיות החברתיות הרבה מאוד בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים מגלים פתאום שיש עליהם ביקורות שהן לא תמיד חיוביות.

ביום אחד יכול עולמו של עסק להשתנות רק בגלל כתבה אחת שהיא לא הכי "אוהדת", יש מקרים בהם חרב עולמם של הרבה מאוד אנשים ובעלי עסקים שהעסק כלל לא יכול לתפקד, עד כדי כך שאנשים נאלצים לשנות את שם העסק רק בגלל המוניטין השלילי שנוצר לו.

לכן, מתוך אמונה שניתן לשנות את הדברים ואפשר לעשות זאת בטכניקות מתקדמות תוך שימוש בשיטות מסורתיות במקביל, אפשר לשמור על שמו של העסק ולהגן עליו מביקורות שאינן חיוביות.

אנו מבינים את כל האתגרים הניצבים היום בפני הרבה מאוד בעלי עסקים, החל מניהול העסק תשלומי מיסים ומשכורות לעובדים ובמיוחד בתקופת הקורונה שבה הרבה מאוד עסקים נאלצו להתמודד עם מציאות שונה ומאתגרת במיוחד.

בשביל זה הקמנו את חברת "עושים עליך גוגל" כי לא משנה כמה המוצר או העסק שלכם הוא טוב, בסוף עושים עליכם גוגל ובודקים עד כמה יש עליכם ביקורות חיוביות.  עסק שאין עליו ביקורות מפרגנות במקרה הטוב או במקרה הגרוע יותר יש עליו כתבות שליליות, יכול למצוא את עצמו במצב של אפס כניסת לקוחות חדשים.  כל עסק מבין שבשביל להמשיך להתקיים ולא רק לגדול הוא חייב לבנות לעצמו מוניטין חיובי, המוניטין החיובי הוא זה שעושה את ההבדל בין אלפי עסקים שקיימים בכל תחום.

למה דווקא אנחנו

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו לנהל את המוניטין שלכם? אז הנה כל הסיבות לעשות את הבחירה הנכונה :

  • שחקני נשמה : אנחנו לא עוד חברה שנמצאת כאן לעשות כמה פעולות כמו כל אחד אחר. אנחנו נותנים כל כולנו לתהליך ועובדים בכל הכוח. אנו רואים כל אחד בתור העסק שלנו.
  • מעורבות ושקיפות מלאה : לא רק אומרים לכם שעשינו דברים ופעולות מסוימות, אלא ממש אתם מקבלים גישה לתיקייה משותפת שבה אתם יכולים לראות בדיוק מה נעשה, מתי נעשה ובדיוק לקבל מעקב צמוד אחרי כל פעולה ומתי עשינו כל דבר.
  • ניסיון משנת 2010 : לכל פרוייקט שאנחנו נכנסים אליו אנחנו מביאים את כל הידע והכלים שרכשנו עם הזמן ויכולים להפעיל את הכישורים האלו. הכל במטרה לתת לכם את התוצאות המהירות ביותר.
  • לא הצלחנו? קבלו את הכסף חזרה! : כן! אין עוד מישהו שיכול להתחייב לכם לתוצאות האלו, אנו נגדיר יחד תקופת זמן בהתאם לתקציב, אם בסוף תקופת הזמן הזאת לא הצלחנו לדחוק את התוצאות השליליות אנחנו נחזיר לכם את הכסף בחזרה! לא מאמינים? זה כתוב לנו בהסכם ההתקשרות. ככה שאתם יכולים להיות רגועים. אנחנו כל כך בטוחים בטכניקה ושיטת העבודה שלנו שאין לנו שום בעיה להתחייב לכם לתוצאות.
  • מחיר הוגן : ניהול מוניטין ברוב המקרים הוא לא זול בכלל! יש מקרים בהם העלות של ניהול מוניטין תהיה מאוד גבוה ותעמוד על כמה אלפי שקלים בכל חודש. אין מה לעשות לפעמים בכדי לדחוק תוצאות של אתרים חזקים יש צורך בהשקעה כספית מאוד גדולה. למרות זאת שכר הטרחה שלנו הוא הוגן ואנו מתחייבים לעשות הכל לתת את המחיר הכי משתלם שאפשר.

תנו לנו לנהל את המוניטין שלכם כמו מקצוענים חייגו עכשיו